Gerylla01

Fool if you think it's over

Kapitola 10. - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "6696":
Karin
Pěkně jsem si pobrečela dík za překlad.smiley
jaybird
cim
Dekuju, povidka se mi moc libila :)
capstan
Je to zřejmě jste se mýlil ... :-x
rychla pujcka ihned na ucet
Zuzana
Tak koniec ma kásne prekvapil :) Severusov výrok "plakať môže aj doma" je tak krásne typický pre milujúceho Severusa. Ďakujem za krásny preklad. Som rada, že som sem zablúdila :)
____________________________
ZJTrane
Katka Br.
Krásná povídka, nešla jsem spát než jsem ji dočetla... A překlad se mi moc líbil, vím, jak je to těžké! Mám ráda ty rozhovory a pak když dojde ke vzájemnému porozumění mezi Harrym a Severusem a to, že se nakonec stali i rodinou... Děkuji!
Mysty
Já... nemám slov. V očích mám slzy a nemůžu uvěřit, že někdo napsal tak dokonalou povídku. Kdyby nebylo mé spolubydlící, asi bych se sem nikdy nedostala, ale budu jí muset koupit čokoládu, protože tahle stránka je výjimečná. Vybrala si úplně nejlepší povídku, jakou sem kdy četla a samozřejmě ji i skvěle přeložila. Klaním se a s velkou nedočkavostí mířím k dalším povídkám.
Glorilian
Oh, nemám slov. Něco takového jsem ještě nečetla. Tak cituplné, ale ne patetické. Výborná práce. Vážně... nemám slov.
bazilda
ahoj. Tak jsem na netu hledala povídky se Severusem a našla jsem tvojí stránku. Tvé překlady jsou naprosto úžasné! Tyhle povídký mě vážně dostali. No jen tak dál jsem vážně hrozně ráda, že jsem na tuto stránku narazila.
Tria
Už som kedysi prečítala túto poviedku, ale teraz som sa k nej vrátila...a tie posledné riadky...a to chlapcovo meno.....aaaach.

Zdalo sa mi až moc kruté, že Harry prišiel o ženu a ešte aj o toho malého...to bolo na mna priveľa...ale to že sa Dudleyho syn na neho podobal a že ho bude vychovávať....skrátka celá poviedka je plné emocii...teda prevažne negatívnych....ale je krásne opísané zblíženie Severusa a Harryho...a tie ich niektoré hádky boli nádherné....

Proste je to úžsané dielo a som rada, že si to preložila...Dakujem

1  
2  
3  
4