Gerylla01

In Care Of

Kapitola 1 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4300":
Karin
Mám pocit že už jsem to četla ale to nevadí.smiley
oronis
hezká kapitola, už se těším na další, protože mám ráda povídky o vztahu Harryho a Severuse

Shelis
Super, další úžasná povídka, kterou nám překládáš:D snad brzy přidáš další kapču, tahle se mi moc líbila! díky moc a krásný nový rok:-)))
GwenLoguir
Nemohla som si pomôcť a prvý krát v mojom živote som začala čítať nejakú poviedku v angličtine... Tss...chápem základnej pointe, ale tým to hasne. Prosím, ponáhľaj sa! Som taká zvedavá! Je oveľa plnohodnotnejšie čítať to v rodnom (alebo českom) jazyku. Obávam sa, že na tu angličtinu si proste nezvyknem ako na češtinu. Pri tej si často ani neuvedomím, že to nie je môj materinský jazyk... Ale tá angličtina... Milujem na poviedkach tie drobnosti, nie len celkový význam, a momentálne mi v originále väčšina drobností ujde. A nechce sa mi to čítať so slovníkom v rukách.
GwenLoguir
No, to teda ottera čaká prekvapenie... čo sa týka opovrhovania :D
ft
Ta povídka je výborná, ale člověk si musí chvilku zvykat, že je trochu jiná, co je na ní výborné dělá na tom několik děvčat a tak strašně rychle přibejvá. Jinak jsem rád, že se to tady rozjelo, zdejší majitelka má výbornou ruku při výběru povídek.
KiVi
Tuhle povídku jsem se pokoušela část v angličtině...no jediný co jsem z toho pobrala bylo že někde ležel netopýr :D:D Takže díky za překlad :)
ft
Paráda já slash nečtu (nedělá dobře mé mužské duši) a tak jsem rád že tu bude zase něco pro mě. Kdo si chce zkrátit čas výbornou povídkou http://www.okultnihad.webgarden.cz/.
Anna
Vypadá to na zajimavou povídku, těšímse na pokračování.
šarka
Povídka začíná moc pěkně, už se těším na další kapitolu. Díky smiley

1  
2