Gerylla01

Rite of Passage

Část 4.

Harry pomalu otevřel oči a zjistil, že je přitisknut u Snapeova ramene, částečně skryt za rukou staršího muže. Pocit být objímán byl nový, stejně jako když cítil bít jiné srdce vedle svého, chvíli se tímto pocitem opájel a chtěl si tento moment navždy zapamatovat. Bylo mu teplo a cítil se bezpečně, nezvykle klidně a vyrovnaně, což ho překvapilo.

 

To vůbec nebylo to, co čekal. Snape ho zjevně chtěl nechat popadnout dech a uspořádat si myšlenky, což Harryho překvapilo ještě mnohem víc. Protože Snape byl vždy tak... tak nekompromisní ve třídě, tak zdánlivě necitelný a neschopný ani špetky porozumění. Nicméně prsty, které pomalu hladily Harryho vlasy svědčily o něčem úplně jiném, a Harry musel pozměnit svůj dřívější názor na svého přísného a odpudivého Mistra lektvarů. Ve Snapeovi bylo zřejmě mnohem víc, než bylo znát na první pohled.

 

"Já..." Jeho hlas nechtěl příliš spolupracovat. Nevědomky si navlhčil rty. "Děkuju."

 

Snape si pobaveně odfrknul a trochu se odtáhl, aby se na něj podíval. "Není zač."

 

Bez brýlí byly okraje pokoje kolem Harryho rozmazané a zamžené, ale Snapeův obličej viděl dostatečně dobře. Snape ho pozoroval, jako by byl jedinou věcí na světě, na které záleželo.

Ve jeho očích byl patrný známý záblesk posměchu, ale nyní vypadal jemněji, bez svých obvyklých ostrých hran. Harry se usmál a ovinul ruce kolem Snapeova krku, odhodlaný využít momentálního příměří mezi nimi, ať už bude trvat jakkoli dlouho. Snapeovy vlasy byly překvapivě hebké.

 

Připadalo mu naprosto přirozené zvednout hlavu z polštáře a dotknout se rty Snapeových úst, což bylo snad nejvíc překvapující. Nemohl se vzpamatovat z toho, jak lehké to vše bylo. Snape otevřel ústa a umožnil mu polibek, a Harry uvnitř sebe cítil teplo, když si všiml, že se mu ke stehnu tiskne Snapeova erekce. .

 

"Nikdy jsem si nemyslel, že to bude takové," zašeptal a přitiskl obličej ke Snapeovým vlasům.

Tak hebké, s vůní vánku.

 

„Zjistil jsem, že většina lidí má mnoho předsudků o mém soukromém životě, aniž bych jim k tomu dal důvod,“ odpověděl Snape stejně tak tiše.

 

 To sdělení Harryho rozesmutnilo, než pochopil, že je za tím ještě něco dalšího. Snape se přece nesnaží nic z toho vyvrátit, že ne? A najednou si uvědomil, že on je nyní součást Snapeova soukromého života, alespoň pro dnešní noc. Jaká ironie, že? Harry se uchechtl a vysloužil si od Snapea tázavý pohled.

 

“Já jen... že je to teď zvláštní přemýšlet o tobě jako o svém profesorovi,“ přiznal a rukou přejel po křivce Snapeovy páteře. Líbilo se mu dotýkat se ho, a když mu to oplácel. Uvažoval, jestli si někdy znovu zvykne na to, že ten pocit už nezažije.

 

„Můžeš mi říkat Severusi, jestli chceš,“ Snape ho lehce kousl do čelisti a povzbudivě zavrčel, když Harryho prsty přejely po jeho zádech. „Věřím, že jistá... důvěrnost, vzhledem k okolnostem, nebude na škodu.“

 

A to bylo tak... tak Snapeovské, že Harry nedokázal zabránit smíchu. Nikdy dřív ho nenapadlo, že by smích a sex mohly jít dohromady. Byl to skvělý pocit, a Harry si ho naprosto užíval, že se cítí šťastný.

 

„Proč jsi souhlasil, že to uděláš?“ zeptal se a nebyl si tak docela jistý proč.

 

Snape se odtáhl, aby se mu mohl podívat do očí. Jeho oči vypadaly skoro... nejistě. „Protože jsi mě o to požádal,“ řekl prostě. Zamračil se, jakoby litoval právě pronesených slov. Trochu pevnějším hlasem se zeptal. „Proč jsi požádal mě?“

 

Harry o tom chvíli musel popřemýšlet. „Protože jsi jediný, kdo mě vidí jaký jsem. Protože jsi se od prvního ročníku zaměřil právě na mě. A protože.. ti věřím.“

 

Ačkoli to byla naprostá pravda, Snapeův výraz ztvrdl. Trochu se odtáhl a podepřel se loktem, když se díval dolů do Harryho obličeje. „Věříš,“ zopakoval temně, jako by to bylo slovo, které se ve slušné společnosti nepoužívá.

 

„Věřím,“ přikývl Harry. Možná by mělo být více překvapivé jak moc Snapeovi věří, ale on to tak prostě cítil.

 

 

Bez přemýšlení se natáhl a prsty se dotknul Snapeova levého předloktí a přejel po něm palcem. Znamení zla bylo jen světlou linkou na Snapeově kůži, nyní, když se Voldemort minulé léto opět skrýval. Bylo to nemilé pomyšlení, zvlášť když Harry pořád nic nevěděl o tom, co Snape musel dělat jako špeh na misích Temného pána. Ta myšlenka ho děsila, a to tam ani nemusel být.

 

„Vždy jsi dělal všechno pro mé dobro,“ řekl upřímně a lehce políbil vnitřní stranu Snapeova zápěstí, hned nad vybledlým Znamením. Snape strnul, zřejmě mu intimnost toho gesta nebyla příjemná, ale neucuknul. „Zjevně nejsi schopný se o něj postarat sám.“

 

Do těch slov ale nebyla dána zloba, jako by byla vyslovena spíše jen čistě ze zvyku. Harry se usmál a vzhlédl skrz své řasy. „Prokázal jsi víc odvahy než já kdy dokážu,“ řekl vážně. Poté škádlivě dodal, „Měl jsi být Nebelvír.“

 

 „To není žádná urážka.“

 

Snapeovy oči nyní odrážely pobavení, a ten chvilkový záblesk rozpaků zmizel. Harry se zakřenil a znovu se sklonil pro polibek, najednou si přál aby tenhle rozhovor skončil, aby přestal myslet na válku, která zmítala kouzelnickým světem minulé dva roky.  Jako by rozeznal Harryho myšlenkové pochody – nebo to cítil stejně – Snape prohloubil polibek s hladem, který sliboval vyprázdnění všech Harryho myšlenek a nahrazení stále vzrůstajícím teplem a příjemným pocitem v podbřišku.

 

Zalapal po dechu, když se Snapeova ruka pohnula směrem dolů k jeho zadku a špičky těch dlouhých prstů se zlehka dotkly štěrbiny mezi půlkami. Dotyk byl jemný, tázavý, a Harry si uvědomil, že ho Snape žádá o svolení, než bude pokračovat dál. A ano, Harry něco slyšel od Freda a Georgeho, ale nečekal, jak moc to bude potřebovat když nastal čas.

 

„Ano,“ zašeptal a přitiskl se ke Snapeovým tmavým vlasům. Vtiskl mu lehký polibek na šíji a vdechl jeho vůni. „Chci, abys to udělal.“

 

Snapeova ruka skoro bolestivě stiskla Harryho bok, ale okamžitě svůj stisk zjemnil. „Jsi si jistý?“ zašeptal a políbil Harryho za uchem.

 

„Jsem si jistý,“ Harry byl už nyní znovu bolestivě tvrdý, a pomyšlení na to, co mělo přijít, ho neděsilo tolik jako na začátku semestru. Krátce zauvažoval jestli to není tím, že se už o tohoto muže třel – při tom pomyšlení se začervenal – nebo je to proto, že Snape na něj vždy dával pozor. Chránil ho, i když Harry ne vždy ocenil způsoby, jakými toho dosahoval.

 

Poté ucítil dotek jednoho z těch hrubých prstů jak sklouznul mezi půlky a lehce masíruje pulzující otvor. Harry strnul a měl pocit, jakoby se z jeho mysli odpařily všechny myšlenky. Poklesla mu brada a hlavu zaklonil na polštář. Zíral do Snapeových temně hořících očí.

"V pořádku, zeptal se tiše Snape s vážným výrazem. Jeho oči zkoumaly Harryho tvář a poté se jejich pohledy setkaly.

 

"Ano." Harry těžce polknul a pevněji se chytl Snapeových zad, přítomností staršího muže byl zvláštně uklidněn. Snapeův prst pomalu kroužil kolem vstupu do jeho těla a dráždil tak překvapivé množství nervů, které se tam nacházely.

 

 "Prof- Severusi," vydechl, když se prst posunul kousek dovnitř. Intimnost použití Snapeova jména způsobila vzrušené mrazení podél jeho páteře, jako by okusil něco zakázaného.

Zavřel oči, když se Snape naklonil dolů aby ho políbil. Tentokrát ten polibek nebyl dravý, bylo to známé jemné proplétání jazyků, a Harry se mu plně oddával, jeho tělo bylo napjaté pod neznámým pocitem potřeby, která v něm rostla.

 

„Uvolni se,“ vyzval ho tiše Snape a vydechl proti Harryho tváři. Na chvilku se sklonil nad Harryho čelo a uzavřel je tak oba pod tmavými závěsy jeho vlasů. Poté odsunul ruku od Harryho těla a natáhl se k regálu s knihami stojícímu na druhé straně pokoje. „Accio,“ zašeptal.

 

Harry sledoval jak malá zazátkovaná lahvička vyrobená z kalného modrého skla vylétla z jednoho regálu a přistála na posteli vedle Snapeovy natažené dlaně. Snape se trochu nadzdvihl, odstranil zátku a ponořil dva prsty dovnitř.

 

Harry ucítil náhlý nával tepla, když si uvědomil, k čemu musí ta lahvička sloužit. Snapeovy prsty se leskly ve světle ohně, když je vytáhl, a ten pohled Harrymu způsobil závrať a byl si moc dobře vědomý vzrušení, které neustále vzrůstalo uvnitř jeho podbřišku. Netrpělivě nadzdvihl boky. Cítil se prázdný způsobem, který nikdy dřív nezažil. Tak moc chtěl cítit Snapeovy prsty, jak se ho znovu dotýkají tam dole.

 

Vyplňují ho.

 

Snapeovy oči byly potemnělé vzrušením, když odložil lahvičku a znovu se na Harryho podíval, s jedním koutkem úst lehce zdviženým. „Tak dychtivý,“ dráždil ho, a políbil Harryho na špičku nosu.. Harry vydal přiškrcený zvuk a obtočil nohu kolem Snapeovy levé, aby si ho přitáhl ještě blíž. Snape si jeho vzrušení nemohl nevšimnout a jeho vlastní erekce se tiskla k vnitřní straně Harryho stehna jako rozžhavená značka.

 

„Prosím, Severusi,“ zašeptal Harry a potěšeně pozoroval, jak Snapeovy oči ještě více ztmavly díky této tiše vyslovené prosbě. Byl to pocit neobvyklé moci, vědět, že takhle může Snapea ovlivnit. Vychutnával si to.

 

Pak Snapeova ruka vklouzla mezi jejich těla, a Harry zalapal po dechu, když jeden z kluzkých prstů znovu zatlačil a pomalu kroužil proti jeho vstupu. Díval se Snapeovi do očí, bez dechu a uvolněný, ale v pohledu svého učitele neviděl žádné zavrhnutí. Byla v něm jen touha, hlad a soustředění, které se Harrymu zdálo až směšné, dokud neucítil první náznak tlaku, když se Snapeův prst začal dobývat do jeho těla.

 

„Oh,“ zašeptal a zavřel oči. Bezděčně roztáhl stehna a zval tak Snapea hlouběji, nadzdvihl boky a přivítal neznámý pocit uvnitř něj. Snape vydal tichý zvuk a sklonil se aby ho znovu políbil. Přejel svými rty po Harryho čelisti až dolů na krk.

 

Uvolnit se. Na něco takového neměl ani pomyšlení, když ho Snapeův prst uvnitř hladil, a zdálo se, že je aspoň desetkrát větší než vypadal ještě před chvílí. Bolelo to, jen trochu, ale Snape byl tak opatrný, tak jemný, že nepohodlí brzy vymizelo do sotva patrného pocitu zasunutého někde vzadu v Harryho mysli.

 

„Tak je to správné,“ ocenil to Snape a jeho rty se přesunuly níž a pokrývaly Harryho hruď jemnými polibky, jeho jazyk za sebou zanechával vlhkou stopu. Harry se pod jeho dotyky chvěl, oči měl pevně zavřené, a snažil se všechno si zapamatovat, pevně vtisknout do paměti, aby si v budoucnu dokázal vybavit celou tuhle noc. Zalapal po dechu, když Snape přidal druhý prst, skousl si spodní ret, když se Snapeova ústa sevřela kolem jeho levé bradavky a jemně ji sála, aby odvedla pozornost od náhlého nepohodlí.

 

Někde v mlze, která ho obklopila, si Harry uvědomil, že zvedl ruce a prsty zapletl do Snapeových vlasů, a cítil hebké prameny jak se prodírají mezi jeho prsty. Na tom gestu bylo něco zvláštně intimního, jiným způsobem než mít Snapeovy prsty u svého zadku. Musel potlačit smích, takže to vyznělo spíše jako zajíknutí. Snape byl okamžitě znovu před ním a Harry ho pevněji zachytil za vlasy, nechtěl ho pustit.

 

„V pořádku?“ zeptal se Snape starostlivě. Jeho prsty se uvnitř Harryho těla přestaly pohybovat a jemně stiskly malou uzlinku potěšení uvnitř.

 

Harry přikývl a byl překvapený, když si uvědomil, že má v očích slzy. Naštvaně zamrkal, aby se jich zbavil. Bože, co se to s ním děje?

 

„Ano,“ odpověděl a sklonil hlavu, aby políbil Snapeovo rameno. Přitáhl si jeho hlavu k dalšímu polibku, a Snape ho poslechl, dávajíc Harrymu to, co potřeboval.

 

 Jakoby v tom slově ucítil tichou prosbu, Snape pomalu vytáhl prsty z Harryho těla. Jakmile byly pryč, Harry se cítil hrozně prázdný, jakoby se nikdy neměl cítit úplný, ale pak se Snape nadzdvihl a znovu se natáhl pro modrou skleněnou lahvičku a potřel si celou délku své erekce. Poté sjel jednou rukou na Harryho stehna a navedl Harryho do lepšího úhlu.

 

Harry sledoval Snapeův pohled aniž by se odvažoval dýchat, měl pocit že jeho celé bytí je připravené na něco, co ho má navždy změnit. Snape vypadal strnule, na jeden nekonečný moment, než se znovu zeptal, co Harry nabízí, s výrazem takového chtíče, který Harrymu bral dech.

 

"Opravdu mi tohle chceš věnovat?" zeptal se tiše, jakoby potřeboval ujistit sám sebe, že je to pravda.

 

Jakékoli možné zaváhání, které by Harry mohl cítit, tímto úplně zmizelo. "Ano," řekl pevně, jednou rukou objal Snapea kolem krku a palcem přejel po kůži za uchem. Tak horký. Jak z tohohle někdy mohl mít strach? "Chci tě. Chci, abys to byl ty."

 

Harry si náhle uvědomil, že je to něco víc, než jen chcít, aby to nebyl nikdo jiný. Podíval se do Snapeových očích, na ruce cítil hedvábný dotek Snapeových vlasů, a uvažoval, jak dlouho už je to mezi nimi takové. Jak dlouho po tomhle toužil, aniž by si to uvědomil?

 

Znovu si vzpoměl na všechny ty roky, kdy ho Snape ponižoval, zesměšňoval a provokoval, a uvažoval, kdy se nepřátelství mezi nimi stalo pouhým zvykem.

 

"Harry," zašeptal Snape a naklonil se nad něj. Harry otevřel ústa v němém vzdychu, když do něj vklouzla Snapeova erekce.

 

Prostoupený a vzatý, ochraňovaný a vlastněný. Harry se roztřeseně nadechl a prohnul se do tepla, které ho pokrývalo, pevně obtočil nohy kolem Snapeových zad, aby si ho přítáhl blíž, blíž. Oh, bože, nečekal, že to bude takové. Pálilo to, podél své páteře cítil horké pulzující teplo, rozechvívalo se hluboko uvnitř jeho slabin a jeho vzrušení narůstalo skoro do nezadržitelného stupně. Vykřikl, když se Snapeova ruka sevřela kolem jeho opomínené erekce. Byl plně vzrušený, i když se znovu začalo objevovat nepohodlí. Harry zlostně potlačil ten pocit, a chtěl cítit tohle, chtěl si to zapamatovat, užít si to každou částečkou svého bytí.

"Harry," řekl Snape znovu a jeho hlas zněl přidušeně. Předklonil se a obličejem se opřel o stranu Harryho krku. Harry ho pevně objal a Snape se začal pohybovat, klouzal dovnitř a ven v pomalém rytmu, který rozžhavoval Harryho nervy.

 

"Bože," zašeptal Harry a políbil ho na tvář. Snape pootočil ohlavu a jejich ústa se spojila do polibku, který byl zároveň dychtivý i zoufalý. Oheň vzrůstal, klouzavý pohyb se stupňoval se vzrůstající potřebou, a Harrymu se zdálo, že neexistuje nic jiného než tahle postel, hrubé tření jejich těl, když se snažili dosáhnout vzájemného uspokojení. Snapeovy prsty byly skoro bolestivě zaťaty do jeho těla, ale ten pocit byl jen jedním z mnoha, který jím zmítal.

A konečně to bylo příliš, věděl, že dříve nebo později bude. Jeho penis se neustále třel o ploché svaly Snapeova břicha, uvězněný mezi jejich těly, lehký lubrikant z jejich potu se mísil s olejem ze Snapeovy ruky. Harry se musel kousnout, aby nevykřikl nahlas. Nakonec se oheň stočil do temné syčící koule uvnitř něj a poté explodoval, vynucujíc z něj chraplavý výkřik, který zněl v tichu pokoje téměř bolestně.

 

Snape se napjal, když se Harryho uvolnění rozlilo mezi nimi, a s přiškrceným zasténáním kousl Harryho do krku, zvyšujíc sílu jeho přírazů. Harry ho pevněji objal a pohyboval boky v rytmu jeho pohybů, cítíc naprosté potěšení, že může nechat Snapea použít jeho tělo pro dosažení vlastního dokončení.

 

Pak Snape ostře vykřikl a přirazil Harryho proti sobě, když uvolnil své potěšení hluboko uvnitř těla mladšího muže. Harry se otřásl tou silou, měl pocit, že je omráčený a zlomený a naprosto nepřipravený na emoce, které jím zmítaly.

 

Zdálo se to jako hrozně dlouhá doba, kdy Harry znovu otevřel oči a zjistil, že je přitisknutý ke Snapeově hrudi, s jeho rukama obtočenýma kolem něj. Snape ležel vedle něj na posteli a jednou rukou rytmicky hladil Harryho vlasy. Jeho oči vypadaly podivně vzdálené, když zíral někam přes pokoj.

Poslední komentáře
07.12.2009 22:28:03: kdy se dočkám poslední části? jsem tu dneska už asi po pátý...to je droga...smiley${1}
03.12.2009 17:52:02: *zamilovaný pohled* Na víc se momentálně nezmůžu...
03.12.2009 17:37:28: Báječný, už se těším na další smiley${1}
03.12.2009 16:53:28: Byla jsem upozorněna, že se tu cosi děje a hle! jsem mile překvane, jaký kus práce se tu objevil. Js...